Продолжить просмотр объявления "Agent Call Center❗️"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх

Agent Call Center❗️

договорной оклад
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.
Tvrtka Concord Sale je brzo rastuća tvrtka u sedam europskih zemalja koja vam pruža mogućnosti za
razvoj u mnogim područjima osim telemarketinga.

Opis posla:
● posao ne zahtijeva prodaju – ovo je dogovaranje sastanaka
● unos podataka u sustav;
● postizanje dnevnih ciljeva;
● održavanje pozitivnog imidža tvrtke.

Uvjeti:
● napredno znanje hrvatskog jezika;
● osnovno poznavanje računala;
● komunikativnost;
● sposobnost rada u timu.

Što nudimo:
● plaća od 750 – 925 € neto + bonusi i nagrade;
● mogućnost pola radnog vremena;
● fleksibilno radno vrijeme;
● ured u centru
Местоположение
Загреб, Хорватия
Показать на карте
Более месяца назад, 23 просмотра Пожаловаться