Продолжить просмотр объявления "Personal necalificat pentru sortarea hainelor second hand"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Personal necalificat pentru sortarea hainelor second hand
договорной оклад

Companie Germană cu sediul în orașul Kielce specializat în sortarea și depozitarea hainelor second hand angajeajă muncitori neclificați.
Munca se desfășoară în cadrul depozitelor de haine second hand.

Atribuțiile de serviciu sunt:
- Sortarea după culoare, mărime, calitate;
- Împachetarea conform cerințelor;
- Depozitarea;
- Încărcarea și descărcarea ( valabilă pentru bărbați).

Beneficii:
- Angajare Legală;
- Salariu motivant de la 1000 euro;
- Bonusuri Lunare;
- Cazare/transport asigurat.

Detalii la numărul de telefon:
#Carne, peste, fara experienta, constructie, haine, depozit, colete, sortare, sudor, curatenie, transport gratis, cazare gratuita, alimentatie, hrana, lucru peste hotare, cresterea florilor, cresterea legumelor, premii, instalator sanitar (сантехник), servitoare, polonia, germania, europa, agricultura, electrician, biometric, român, legal, salariu mare, fara comision.

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp!
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше