Продолжить просмотр объявления "Uzina de zincare (galvanizare) a pieselor pentru automobile"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Uzina de zincare (galvanizare) a pieselor pentru automobile

договорной оклад

În atribuțiile de serviciu intră:
- Confecționarea și ansamblarea pieselor;
- Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive speciale pentru zincare;
- Îndepărtarea pieselor după zincare și ambalare în recipiente speciale din plasă ;
- Încărcarea în camion în conformitate cu planul de producție și cu cerințele administratorului;
- Controlul calității.
Detalii la numărul de telefon:
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше