Продолжить просмотр объявления "Zincarea pieselor pentru automobile-Germania"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Zincarea pieselor pentru automobile-Germania
оклад 1 200$

Confecționarea și zincarea pieselor pentru industria automobilelor, inginerie mecanică și inginerie electrică.

Responsabilități:
- Confecționarea și ansamblarea pieselor;
- Suspendarea pieselor pentru zincare;
- Încărcarea în camion a producției;
- Controlul calității.

Cerințe:
-Pașaport european.

Condiții de muncă:
-Angajare legală;
-Asigurare Medicală;
-Transport și cazare asigurată;
-Bonus la salariu pentru zilele de weekend.

Hai cu noi în Europa! Contactează-ne acum la numărul

#Zarabotka, Europa, Germania, lucru, job, munca, salariu, bonus, asigurare, transport, cazare, uzina, piese automobile, zincare, asamblarea pieselor, contract, legal, salariu stabil, punctualitate, premii, bani, euro, minister, muncitori, angajare, peste hotare.
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Читать дальше